Другий рік поспіль у Хусті проводять обласну медичну конференцію за участі лікарів – невропатологів Закарпаття. Цього разу порушили доволі важливу тему. Адже зустрічається вона у медичній практиці досить часто.
![](/giFull.ashx?id=61399)
![](/giFull.ashx?id=61406)
Мова про неврологічні прояви при ендокринологічних захворюваннях. Оскільки неврологія і ендокринологія тісно пов’язані, вони часто переплітаються між собою. Тому ця тема ще й актуальна.
![](/giFull.ashx?id=61404)
До слова, найчастіше на Закарпатті зустрічаються ендокринологічні хвороби такі, як цукровий діабет та захворювання щитовидної залози. Саме у них присутні і неврологічні прояви.
![](/giFull.ashx?id=61405)
Відтак, професори, обласні та районі невропатологи, завідувачі неврологічних відділень лікарень області та лікарі – невропатологи взяли участь у конференції. Аби кожен, не зважаючи на власний досвід і стаж роботи, виніс щось нове для себе і задіяв це на практиці, покращуючи при цьому надання медичної допомоги.
![](/giFull.ashx?id=61400)
Власне, тему ще планують продовжити, проте вже за участі й лікарів – ендокринологів. Аби ширше дізнатися про хвороби, які таки пов’язують дві системи.
![](/giFull.ashx?id=61397)
![](/giFull.ashx?id=61398)
![](/giFull.ashx?id=61401)
![](/giFull.ashx?id=61402)
![](/giFull.ashx?id=61403)
Khust.Today