Від таланту до майстерності. Саме за таким принципом працює Хустський районний ЦНТТУМ, де діє велика кількість гуртків, на яких школярам допомагають відкрити та вдосконалити свої здібності.
![](/giFull.ashx?id=30428)
Гуртківці займаються різними видами декоративно – прикладного мистецтва, починаючи від лозоплетіння в Ізі й закінчуючи деревообробкою у Копашневі та Криві. До слова,у кожному населеному пункті популярний свій вид. Відповідно його на гуртку при школі й розвивають.
![](/giFull.ashx?id=30431)
![](/giFull.ashx?id=30432)
Власне, успіхи дітей значні, завдячуючи вмілим і не менш талановитим керівникам. Гуртківці центру неодноразові переможці та призери різноманітних конкурсів – виставок різних рівнів, у тому числі Всеукраїнських.
![](/giFull.ashx?id=30434)
При центрі діє виставка дитячих робіт на постійній основі, яку все поновлюють. Кожна робота унікальна, адже немає аналогу. У кожній – вкладено частинку душі того чи іншого юного умільця, а також частинку набутого досвіду та вміння їхнього наставника.
![](/giFull.ashx?id=30429)
Дійсно, кількість унікальних виробів вражає. Їх не одна тисяча, а то і більше. Адже відібрані роботи ледве вміщають три виставкові зали центру. Тож, як бачимо, дитячий талант на Хустщині без обмежень, що відрадно.
![](/giFull.ashx?id=30430)
![](/giFull.ashx?id=30435)
![](/giFull.ashx?id=30433)
Khust. Today